צריכים ייצוג משפטי? השאר את הפרטים ואני אדאג להוציא את האמת

מקרקעין

מקרקעין – חשיבות המומחיות בתחום

כמומחים לדיני המקרקעין, אנו נחשפים לייצוג לקוחות בתתי תחומים חולשים על תחומים רבים ובינהם ייצוג לקוחות בעסקאות נדל"ן כגון עסקאות קומבינציה, עסקאות רכישה ומכירה של דירות יד שניה , רכישת דירות מקבלן, ייצוג נישומים מול רשויות המס, עריכת הסכמי שכירות, הגשת תביעות לפינוי שוכר סרבן, ייצוג יזמים, קבלים ודיירים בעסקאות תמ"א 38, תביעות לפירוק שיתוף במקרקעין ומגוון נוסף של עיסקאות ותביעות .

על עורך הדין הבוחר לייצג לקוחות בתחום הנדל"ן לשלוט במגוון רחב של חוקים כללים ותקנות בתחומי משפט רבים.

לא סוד היא העובדה שמרבית תביעות הרשלנות כנגד עורכי הדין הינה בתחום המקרקעין, שכן לא מספיק להיות עורך דין מוסמך החבר בלשכת עורכי הדין בכדי לדעת ולהיות ער לכל המכשולים המצויים בתהליך ביצוע עסקת נדל"ן – פשוטה ככל שתהיה.

לרוב, עסקת נדל"ן הינה עסקה גדולה, מורכת מסובכת ומסוכנת וחשוב לבדוק כי עורך הדין הנבחר לייצגך הינו עו"ד בעל ותק וניסיון מספיק בכדי שיוכל לייצג אותך ולהביא את העסקה לסיום ללא סיבוכים.

חלק מסוד ההצלחה הוא הניסין של עורך הדין לבדוק את העסקה לפני החתימה על ההסכם, ולבדוק כי החוזה מכיל את כל ההגנות והמנגנונים הדרושים בכדי לשמור עליך, הקונה, המוכר, השוכר , המשכיר, הדייר או כל פוזיציה אחרת בה אתה מצוי, ולהזהיר אותך בפני ביצוע עסקה וחשוף את כל המכשולים שעלולים להיווצר לאחר מכן.

הואיל ומדובר בתחום בו העסקאות הינן הגדולות ביותר החל במאות אלפי שקלים ועד עשרות ומאות מיליוני שקלים – מומלץ לבדוק ולברר האם יש לעורך הדין המטפל פוליסת ביטוח המתאימה לעסקה אותה הוא מתבקש לבצע עבורך.

לסיכום

 משרדנו הינו בעל ניסיון של 12 שנה בייצוג לקוחות בכל תחומי ועסקאות הנדל"ן – כך שאתה כלקוח תוכל

"לישון בשקט בלילה" ולהרגיש בטוח באם תאפשר לנו לייצגך בעסקה או בתביעה.

סיפורי הצלחה בתחום מקרקעין

העבירו בין המלצות

צריכים ייצוג משפטי? השאר את הפרטים ואני אדאג להוציא את האמת

קידום משרדי עורכי דין קידום משרדי עורכי דין