צריכים ייצוג משפטי? השאר את הפרטים ואני אדאג להוציא את האמת

עורך דין ידועים בציבור

יותר ויותר ישראלים כיום בוחרים לוותר על האפשרות להינשא כדת וכדין דרך בית הדין הרבני ובוחרים לפנות להליך אזרחי אשר עומד בכל הדרישות החוקיות של ימינו. הבחירה לחיות כידועים בציבור, דורשת משני בני הזוג הכנות משפטיות, אשר באות לידי ביטוי בטיפולו של עורך דין ידועים בציבור. כאשר אתם פונים לעורך דין ידועים בציבור, אתם בעצם מסדירים את כל החובות החוקיות שלכם ויכולים להתחיל את החיים ברגל ימין. חשוב לזכור שעורך דין זה יעניק לכם מענה לאורך השנים ולכן אתם רוצים לבחור באדם שיהיה מקצועי ומיומן. למידע נוסף, צרו קשר עם עורך דין רענן גל.

מה תפקידו של עורך דין ידועים בציבור?

עורך דין ידועים בציבור הוא אדם בעל מיומנות מסוימת מאוד אשר נותן מענה לצרכים של זוגות אשר בחרו לחיות על פי מערכת יחסים אזרחית ולא דתית. יחד עם זאת, החוק הישראלי כיום מתיר לידועים בציבור לקבל כמעט את כל הזכויות להם זכאים בני זוג אשר נישאים דרך הרבנות. מסיבה זו כאשר אתם פונים לעזרתו של עורך דין ידועים בציבור אתם יכולים לקבל מענה על פניות כמו:

 1. חלוקת רכוש – במקרה בו אתם בוחרים להיפרד ולסיים את מערכת היחסים, אתם זכאים לבצע הליך חלוקת רכוש בדיוק כמו כל זוג נשוי. ולכן מומלץ להיוועץ בשירותיו של עורך דין מנוסה לחלוקת רכוש.
 2. ילדים – גם זוגות ידועים בציבור יכולים להביא ילדים במדינת ישראל אולם חשוב לעשות זאת בליווי של אדם מקצועי. אם אתם רוצים להתחיל תהליך אימוץ בתור זוג ידועים בציבור, אתם חייבים להתייעץ עם עורך דין על מנת שיעזור לכם לעבור את התהליך בשלום.
 3. זכויות כלכליות – אתם זכאים לקבל את כל אותם זכויות כלכליות מבחינת פיצויי פיטורים ונקודות זיכוי ממס הכנסה בדיוק כמו זוג נשוי רגיל.

עורך דין ידועים בציבור – מגנים על זכויות בני הזוג

מערכת יחסים של ידועים בציבור היא מערכת יחסים זהה לחלוטין לכל מי שבחר להינשא דרך הרבנות. לצד זאת, ישנם עדיין כמה אתגרים משפטיים אשר דורשים מכם לבצע התאמות ושינויים למעמד כמה משפטי כזוג ידוע בציבור. בשביל שתוכלו לעבור את כל התהליך בשלום ולהגיע לתוצאות הרצויות מבחינת המשפחה שלכם, חשוב מאוד להתייעץ עם אדם מנוסה שיכול לתת לכם את הפרספקטיבה הנכונה לצרכים שלכם.

עורך דין ידועים בציבור תל אביב

כיום ישנם יותר ויותר זוגות ידועים בציבור בישראל והמגמה רק הולכת וגדלה משנה לשנה. ביחד עם הגידול המאסיבי מגיעים גם לא מעט אתגרים שבני הזוג נאלצים להתמודד איתם לאורך כל שנות היחסים. בכדי לתת מענה מקצועי לכל דרישה של מערכת החוק או של בני הזוג, יותר ויותר אנשים בוחרים לשכור את שירותיו של עורך דין ידועים בציבור תל אביב והסביבה. כך יש מענה מידי לכל טענה או תביעה וניתן להביא לשינוי דרסטי בחייהם של הידועים בציבור מבלי להשקיע משאבים רבים מידי בהתמודדות מול מערכות החוק בישראל. למידע נוסף, צרו קשר עם עורך דין רענן גל.

מה תפקידו של עורך דין ידועים בציבור תל אביב?

עורך דין ידועים בציבור בתל אביב והסביבה הוא אדם אשר שידור ולייצג את בני הזוג הידועים בציבור בערכאות השונות על מנת להשיג להם את זכויותיהם כפי שהם זכאים להן בחוק. אם למשל בני הזוג רוצים להביא ילדים לעולם, ולא מצליחים לעשות זאת באופן טבעי, הם צריכים לפנות לעורך הדין על מנת שהוא יסייע להם בקבלת אישור לפתיחה בתהליך אימוץ. כיום במדינת ישראל זוגות ידועים בציבור אינם זכאים באופן אוטומטי להתחיל תהליך אימוץ. דוגמה נוספת לתפקידו של עורך דין ידועים בציבור באה לידי ביטוי בכתיבה ומימוש של צוואות של ידועים בציבור. שלא כמו בצוואות של בני זוג נשואים, ידועים בציבור צריכים להוכיח את זכאותם למימוש צוואה ורק לאחר מכן יכולים להתחיל בתהליך המימוש כפי שהוא כתוב בחוק. לכן חשוב שיהיה לכם ייצוג של עורך דין בתור זוג ידועים בציבור.

ייצוג הוגן ומקצועי בכל שלב בחיים

ההתמודדויות השונות של בני זוג ידועים בציבור מבחינה משפטית מלוות אותם לאורך כל שלבי החיים ודורשות מהם להשקיע משאבים רבים. זאת, על מנת להביא לשינוי משמעותי באורחות חייהם ולשיפור מעמדם המשפטי באירועים שונים לאורך החיים. בדיוק מסיבה זו, חשוב למצוא את עורך הדין עליו אתם יכולים לסמוך כבר בשלבים הראשונים של מערכת היחסים שלכם. אם תמצאו עורך דין מיומן ומקצועי, בעל תפיסת עולם דומה לשלכם, הוא יוכל לייצג את העמדות שלכם באופן נקי מאינטרסים וכזה שבסופו של יום יביא אתכם לתוצאה הרצויה בכל פעם מחדש. וזהו מבחינתכם מצב אידיאלי להתחיל את מערכת היחסים שלכם בו.

עורך דין ידועים בציבור ירושלים

אומנם, באזור ירושלים שיעור הזוגות אשר בוחרים לחיות כידועים בציבור הוא נמוך, עדיין ישנם יותר ויותר ישראלים שלא מעוניינים להתחתן דרך הרבנות. יחד עם זאת, חשוב מאוד להתייעץ לאורך הדרך עם עורך דין ידועים בציבור ירושלים כדי להיות בטוחים שאתם עוברים כל שלב ושלב בדרך המשפחתית שלכם בצורה שתואמת להנחיות החוק ויכולים להגן גם עליכם וגם על הילדים שלכם. למידע נוסף, צרו קשר עם עורך דין רענן גל.

מתי כדאי לפנות לעזרתו של עורך דין ידועים בציבור ירושלים?

 1. הסכם ממון – עוד לפני החתימה על הסכם ידועים בציבור, חשוב לערוך הסכם ממון על מנת לשמור על הנכסים איתם נכנסתם למערכת היחסים.
 2. אימוץ ילדים – החוק הישראלי לא מאשר בצורה מפורשת לבני זוג ידועים בציבור לאמץ ילדים. יחד עם זאת, ישנן פסיקות של כמה וכמה בתי משפט אשר מאפשרות לזוגות ידועים בציבור להתחיל בתהליכי אימוץ. במקרים כאלו מומלץ מראש לפנות לעורך דין על מנת שילווה אותכם לאורך תהליך וייצג אותכם בכל הערכאות.
 3. חלוקת רכוש – אם החלטתם לפרק את מערכת היחסים ואתם רוצים לבצע חלוקת רכוש הוגנת, עורך הדין הוא האיש שלכם למשימה.
 4. צוואות – אחד הצעדים החשובים ביותר בחייהם של כל זוג, ובפרט אצל זוגות ידועים בציבור, הוא כתיבת צוואה. חשוב לכתוב צוואה אשר תהיה בעלת תוקף משפטי ותוכל בסופו של יום להביא אתכם לרשת את הרכוש המשותף ללא כל עיכובים או בעיות.

מטפלים בכל העניינים המשפטיים לאורך השנים

במקרה בו אתם בוחרים לחיות תחת ההגדרה של ידועים בציבור, ישנם לא מעט אתגרים שעומדים לפתחכם ואתם חייבים לחשב את צעדיכם באופן מקצועי ומיומן כל העת, על מנת להצליח בהתמודדויות הללו מול מערכת המשפט ומערכת החוק. הבחירה בעורך דין, בהתאם, הינה חשובה ביותר.

ידועים בציבור עורך דין

בשל העובדה שיותר ויותר ישראלים בוחרים בשנים האחרונות לפנות לנתיב של הסדרת היחסים האישיים באופן אזרחי ולא דתי, יש עלייה משמעותית בכמות הידועים בציבור החיים בארץ. כפועל יוצא, ישנה דרישה גדולה יותר להבין בקרב הקהל הרחב מה המשמעות המשפטית של זוגות ידועים בציבור ואיך ניתן להוציא לפועל את הטענה של זכויות של ידועים בציבור. כמו כל זוג אחר, גם מבחינתם של זוגות ידועים בציבור עורך דין הוא דמות חשובה ביותר אשר יכולה לעזור להם להבין את החובות והזכויות המשפטיות אשר עומדות לפניהם. למידע נוסף, צרו קשר עם עורך דין רענן גל.

מגדירים את היחסים כידועים בציבור עורך דין

ישנם שלושה פרמטרים חשובים מאוד אשר חשוב לשים אליהם לב כאשר אתם פונים בתור ידועים בציבור לעורך דין:

 1. ילדים – כמו כל זוג נשוי אחר בישראל, גם לידועים בציבור עומדת הזכות להביא ילדים לעולם. אם אתם מעוניינים להביא לעולם ילדים ביולוגים, אין מניעה משפטית שתקשה עליכם ואתם יכולים לעשות זאת כמו כל זוג נשוי אחר. אך אם אתם רוצים לאמץ, חשוב לדעת שעדיין אין חוק שתומך בכך באופן מלא, אלא פסיקות קיימות של בתי המשפט הישראליים.
 2. פרידה – במקרה המצער בו בחרתם לפרק את מערכת היחסים, אתם זכאים כמו כל זוג נשוי אחר, לעבור תהליך פרידה מסודר אשר כולל התייחסות לרכוש המשותף ולילדים, אולם האישה לא תהיה זכאית לדמי מזונות.

לוקחים את ההחלטות של נכונות לכם

מבחינת ידועים בציבור, עורך דין יכול לספק לכם תמיכה לאורך כל שנות החיים המשותפים שלכם. לא מדובר בתהליך אחד שמתחיל ונגמר, אלא ברצף שלם של חיים שאתם חייבים לדעת כיצד לנהל, ובשונה ממערכות יחסים של נישואין אין לכם הגדרות ברורות לפיהן אתם יכולים לנהל את היחסים. לכן חשוב מבעוד מועד להבין איך בדיוק אתם רוצים לנהל את החיים המשותפים שלכם ולפנות לעורך דין שיוכל לספק לכם תמיכה משפטית מקצועית ומיומנת לאורך הדרך.

עורכי דין לייצוג ידועים בציבור

במקרה בו בני זוג אינם רוצים להתחתן דרך הרבנות, אלא למסד את מערכת היחסים שלהם בצורה חוקית אחרת, עליהם לפעול לעקוב כראוי לצורך מימוש זכויותיהם. בכדי להיות בטוחים שאתם לא נופלים בין הכיסאות, ושאתם מקבלים את כל הזכויות כפי שמגיע לכם בחוק, מומלץ להתייעץ באופן קבוע עם עורכי דין לייצוג ידועים בציבור בעלי מיומנות בתחום דיני המשפחה. בצורה זו תוכלו להיות בטוחים לאורך כל שלבי הדרך שאתם מקבלים את התמיכה ואת הייעוץ המתאים ביותר למצבכם. עורך דין רענן גל מלווה זוגות ידועים בציבור, ומאפשר לכל זוג למצות את זכויותיו בצורה המקצועית ביותר.

מתי מומלץ לפנות לעזרתם של עורכי דין לייצוג ידועים בציבור?

יש לא מעט רגעים בחיים בהם בני זוג נדרשים לפנות לעזרתו של עורך דין. אולם כאשר מדובר בידועים בציבור, הצורך לפנות לעזרתם של עורכי דין לייצוג ידועים בציבור עולה בשלבים מוקדמים מאוד של מערכת היחסים. במקרים רבים זוגות ידועים בציבור רוצים לחתום על הסכמי ממון עוד טרם ההגדרה החוקית שלהם. כמו כן על מנת להוכיח את זכאותם להגדרה כידועים בציבור, עליהם לפנות לעזרתו של מייצג מיומן, אשר יכול להוכיח למדינת ישראל את מהות הקשר הזוגי שלהם.

בשלבים מתקדמים יותר של מערכת היחסים, זוגות ידועים בציבור אשר מעוניינים להביא ילדים לעולם ולא מצליחים לעשות זאת, צריכים לפנות לעזרתו של עורך דין. זאת על מנת שהוא ייצג אותם בבית המשפט בעת הבקשה לפתוח בתהליך אימוץ. כמו כן, במקרים בהם ידועים בציבור לערוך מבעוד מועד חוזה צוואה מסודר, יהיה עליהם לפנות לעורכי דין לייצוג ידועים בציבור על מנת להבטיח שהמסמך יהיה קביל בבית משפט – ויבוא לידי מימוש ביום מן הימים.

שומרים על טובת המשפחה

על פניו אין הבדל משמעותי בין זוגות נשואים לבין זוגות אשר מחליטים לבחור בהגדרה "ידועים בציבור". אבל בפועל ישנם מכשולים רבים אשר מקשים על חייהם של בני הזוג וגורמים להם לפגוש בחסמים בירוקרטיים מאתגרים. מסיבה זו בדיוק אתם רוצים לבחור בעורך דין לייצוג ידועים בציבור אשרי הכיר את הסיפור האישי שלכם ויהיה לכם לאיש סוד לאורך השנים. משרד עורכי הדין של עו"ד רענן גל מלווה בשנים האחרונות זוגות רבים שרוצים להגדיר את עצמם כידועים בציבור ומאפשר להם למצות את מלוא הזכויות כדין.

עורך דין לענייני ידועים בציבור

בשנים האחרונות, גוברת המגמה של תופעת הידועים בציבור בקרב עשרות רבות של זוגות ישראלים שלא מעוניינים להגדיר את מערכת היחסים שלהם באמצעות הרבנות. בכדי להתמודד עם כל ההשלכות המשפטיות של הסיטואציה האזרחית החדשה הזו, על בני הזוג מוטלת החובה לפנות לעזרתו של עורך דין לענייני ידועים בציבור על מנת שיסייע להם קודם כל להבין מהי ההגדרה המשפטית שהם חייבים לעמוד בה – ולאחר מכן, להתמודד עם כל מכשול שיעמוד בדרכם להגשים את החלומות הזוגיים. רק בליווי מקצועי של עורך דין אתם יכולים להשיג את ההכרה הנדרשת לכם בכל שלב בחיים. למידע נוסף, צרו קשר עם עורך דין רענן גל.

עורך דין לענייני ידועים בציבור – קובעים את הראשונית ליחסים

בפגישה ראשונית עם עורך דין לענייני ידועים בציבור, יש לברר קודם כל על הדרכים להגדרת המצב המשפטי שלכם – ואילו מבחנים משפטיים אתם צריכים לעבור בכדי לעשות זאת. לכן, חשוב להכיר את שלושת המבחנים המשפטיים אשר לפיהם נקבע האם בני זוג הם ידועים בציבור או לא:

 1. יחסים אישיים – אם בני הזוג מנהלים מערכת יחסים המבוססת על חיבה ואהבה, ומתנהלים ממש כמו כל זוג נשוי נורמטיבי תוך נאמנות ומסירות – הם מוכיחים את הבסיס ליחסים אישיים תקינים של ידועים בציבור.
 2. יחסים כלכליים – בני זוג אשר חולקים משק בית משותף, צוברים נכסים משותפים ומנהלים ביחד את יחידת התקציב המשפחתית כגוף כלכלי אחד, הם בני זוג אשר חיים במסגרת של ידועים בציבור.
 3. פומביות – בני הזוג אינם מנסים להסתיר את מערכת היחסים שלהם, והציבור יודע במידה כזו או אחרת כי הם מנהלים מערכת יחסים אינטימית.

רק על פי שלושת המבחנים הללו ייקבע מעמדם של בני הזוג כידועים בציבור, ולכן חשוב לעשות כל מאמץ על מנת להוכיח שזו הסיטואציה בה אתם חיים כזוג.

מתמודדים עם כל אתגר שהחיים מציבים לכם

לאחר שהצלחתם להוכיח כי אתם באמת ידועים בציבור אתם מתחילים לחיות את החיים שלכם כזוג. אבל כנראה שבמעלה הדרך אתם עוד תאלצו לפגוש עורך דין כדי שיעזור לכם במכשולים נוספים הקיימים רק לבני זוג ידועים בציבור. לכן חשוב לכם לבחור בעורך דין שתוכלו לסמוך עליו לטווח הארוך; עו"ד שיספק מענה מיומן מהיר ומקצועי לכל פנייה שתהיה לכם בעתיד בתחום דיני המשפחה.

צריכים ייצוג משפטי? השאר את הפרטים ואני אדאג להוציא את האמת

קידום משרדי עורכי דין קידום משרדי עורכי דין