צריכים ייצוג משפטי? השאר את הפרטים ואני אדאג להוציא את האמת

ייצוג בפשיטת רגל

כאשר אדם נקלע או למצב של ריבוי חובות וחדלות פירעון, עומדת בפניו האפשרות לפנות להליך פשיטת רגל המיועד, מצד אחד, לסייע לו להתמודד עם כל נושיו במסגרת הליך בודד ומנגד לאפשר לכל נושה לקבל את מרב הכספים המגיעים לו כשהוא זוכה לחלק הוגן ביחס ליתר הנושים.

הליך פשיטת רגל הוא מורכב. ראשיתו בהגשת בקשה לבית המשפט המחוזי ליתן צו כינוס נכסים וסופו בקבלת "צו הפטר" אשר למעשה מוחק לחלוטין את יתרת החובות ומאפשר לפושט הרגל לצאת אל דרך כלכלית חדשה.

לניהול נכון של הליך פשיטת רגל, על כל שלביו, יש חשיבות עליונה. שגיאות וטעויות עשויות לעלות לפושט הרגל ביוקר, הן בהשפעתן על יכולותיו הכלכליות הנוכחיות והן על אלה שבטווח הארוך. הכרחי לדאוג לייצוג מקצועי מיטבי מידי עו"ד המתמחה בתחום והוא בעל ניסיון והישגים מוכחים בטיפול בתיקי פשיטת רגל. רק ייצוג שכזה יאפשר התמודדות מוצלחת מול הנושים ורשויות המדינה כאחד.

ההחלטה אם לפנות להליך פשיטת רגל

פשיטת רגל אינה האופציה היחידה בכל מקרה של ריבוי נושים וקשיים לעמוד בתשלומים.

עו"ד המומחה בתחום ההוצאה לפועל ופשיטת רגל ידע לייעץ מתי עדיף לפנות למשל להליך איחוד תיקים בהוצאה לפועל ומתי הדרך הטובה ביותר היא אכן הגשת בקשה למתן צו כינוס נכסים והכרזה על פשיטת רגל. הליך פשיטת רגל דורש השקעה ניכרת של זמן, התייצבות בבתי משפט, בחקירת יכולת, אסיפת הנושים, מילוי טפסים ותצהירים ועוד. ליווי של עו"ד כבר מן השלבים הראשונים יוביל להתנהלות יעילה עבורכם גם מבחינת משאבי הזמן ותכנון נכון של ההליך עצמו.

ייצוג משפטי מול גופים שונים

במסגרת הליך פשיטת רגל, יש לפעול מול גופים רבים כגון הנושים (ומי שמיצג אותם, למשל מחלקות משפטיות של בנקים), בית המשפט, כונס הנכסים ועוד.

ייצוג בפשיטת רגל על ידי עו"ד מנוסה ובקיא התחום יבטיח התנסחות בהירה, תקשורת מובנת עניינית ויעילה תוך עמידה איתנה מול הלחצים המופעלים, שמירה קפדנית על ענייניכם והשגת תוצאות מיטביות עבורכם.

הגעה לפשרות וגורלם של נכסים

אחד החסרונות העיקריים של הליך פשיטת רגל הוא שזהו הליך הנוטה לארוך זמן רב. לעיתים, הגעה לפשרה עם נושים עשויה לקצר באופן משמעותי את ההליכים ולאפשר לכם לחזור מהר יותר לאורח חיים תקין.

רק ייצוג בפשיטת רגל על ידי עו"ד מנוסה בתחום האזרחי יבטיח מיצוי כל אפשרות להגעה לפשרות תוך שפשרות כאלה יהיו הנוחות לכם ביותר.

בהליך פשיטת רגל, משמשים נכסי החייב לצרכי תשלום חובותיו. המנגנון המאפשר זאת הוא מנגנון כינוס הנכסים. בדרך כלל לא הכרחי שכל הנכסים ימכרו, ייצוג בפשיטת רגל על ידי עו"ד מתאים יבטיח כי יוותרו בידי פושט רגל החלק הגדול ביותר האפשרי מנכסיו. בפרט ניכרת חשיבות לשאלה מה יעלה בגורל דירת המגורים.

צריכים ייצוג משפטי? השאר את הפרטים ואני אדאג להוציא את האמת

קידום משרדי עורכי דין קידום משרדי עורכי דין